Hakkımızda

Biz Kimiz

Firmamız 2001 yılından kurulup kuruluşundan bugüne kadar kalite anlayışını benimsemiş her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. 4.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Sadece ürünü satana kadar değil, her zaman malımızın arkasında dimdik durmuşuzdur.

Biz bu gücü ürünlerimizin kalitesine olan güvenimizden ürettiği her ürünü kendi kullanacak gibi üreten personelimizden alıyoruz. Temel amaç, ürün kalitesinden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmektir. “EFEM MASA SANDALYE”yi farklı kılan en önemli unsur kullanılan hammaddelerin kalitesidir.

EFEM MASA SANDALYE, takip ettiği dürüst, üretken, inançlı ve güven içeren sağlam politikası sonucu, şu an yurt dışında 11 noktaya ihracat yapan, Türkiye genelinde 200’ü aşkın noktada hizmet veren bir firma konumuna gelmiştir.

Müşteri beklentilerine etkin bir biçimde cevap vermek adına, yüzlerce hammadde ve malzemeyi özenle seçip, kalite standartlarına azami ölçüde sadık kalarak, ürettiğimiz EFEM MASA SANDALYE ürünleri, kalitesiyle ve dayanıklılığıyla ün yapmıştır.

EFEM MASA SANDALYE, misyon ve ilkeleri ile gün geçtikçe daha fazla eve misafir olmaya devam edecektir.

Misyon

Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak, kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edilebilir kalitede en az maliyetle en fazla satabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paylaşımlarımızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe bir marka olmak misyonumuzdur.

Vizyon

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak sektörde; lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve estetikte öncü olmak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ve müşteri tercihi olmak vizyonumuzdur.

Memnuniyet Politikası

Müşterilerimizin taleplerini müşteri memnuniyetini sağlayarak karşılamayı, müşterimizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerine en kısa sürede cevap vermeyi temel ilkemiz olarak benimsemek. Tüm çalışma sistematiğimizi müşteri memnuniyeti odaklı hale getirmek. Yasal ve mevzuata dayalı şartları, mali ve işletmemize ait şartları, müşterinin, personelin ve diğer tarafların girdilerini göz önünde bulundurmak.

Masa Takımı70
70
Sandalye55
55
Sehpa30
30
Ranza45
45
Çay Setleri25
25
Tekil Ürünler35
35

Aylık Üretim Kapasitesi

Menü